Firma In Common Recycling w Szczecinie prowadzi działalność w zakresie obrotu złomem stalowym i złomem kolorowym. Prowadzimy skup metali kolorowych, kabli ołowianych, miedzianych i aluminiowych oraz w izolacji, puszek, akumulatorów, silników elektrycznych oraz innych surowców wtórnych na terenie całego województwa zachodniopomorskiego.

Oferujemy Państwu:

  • skup złomu stalowego i kolorowego,
  • skup kabli aluminiowych, ołowianych i miedzianych,
  • transport krajowy i mięzynarodowy złomu w kontenerach.

 

Kable aluminiowe, ołowiane i miedziane

Główną gałęzią działalności firmy ICR jest skup kabli w postaci przewodów aluminiowych, miedzianych, ołowianych i aluminiowo-stalowych. Skupujemy kable gołe oraz te w izolacji. Z obu rodzajów kabli odzyskać można duże ilości surowców wtórnych. Poddane recyklingowi są źródłem miedzi, ołowiu lub aluminium.

Skup złomu kolorowego jest bardzo korzystny dla sprzedającego. Ceny metali kolorowych kształtują się na wysokim poziomie. Jednocześnie zapotrzebowanie na metale kolorowe w przemyśle wciąż nie maleje, a popyt gwarantuje korzystne warunki transakcji.

Cennym źródłem pozyskiwania metalowych surowców wtórnych są wyeksploatowane i uszkodzone silniki elektryczne. Prowadzimy skup silników elektrycznych. Są to urządzenia, z których odzyskać można wiele cennych surowców stalowych oraz miedzianych.

Oferujemy skup akumulatorów. Te elementy wyposażenia pojazdów po recyklingu są źródłem pozyskiwania złomu ołowianego, surowca doskonale nadającego się do przetopu i wtórnego wykorzystania.

Ceny skupu mogą ulegać zmianie w zależności od zawartości danego surowca w kablu. Skupowany towar podlega klasyfikacji przez pracownika naszego skupu. Dokonujemy również wyceny za pośrednictwem poczty e-mail podczas kontaktu z przedstawicielem handlowym firmy ICR.

Złom stalowy

ICR przyjmuje złom stalowy i żeliwny w nastęujących klasach:

  • BLACHA (stal grubości do 6mm),
  • WSAD (stal grubości powyżej 6mm, o wymiarach max: 0,5m x1,5m),
  • ŻELIWO.

Ceny złomu stalowego zmieniają się zazwyczaj w okresach miesięcznych, co daje możliwość elastyczności w zawieranych umowach co do ilości dostarczanych towarów. W przypadku większej ilości złomu stalowego firma recyklingowa ICR oferuje własny transport w swoich kontenerach. Ceny złomu nie wymiarowego są ustalane indywidualnie.

Zanieczyszczone łuski i ołów ze strzelnicy

Nową ofertą ICR jest skup zanieczyszczonych łusek i ołowiu ze strzelnicy do 20% zanieczyszczeń. Proponujemy własny transport, ważenie u klienta przenośną waga oraz płantość gotówką do ustawowych 15000 zł. Ceny ustalane są indywidualnie, w zależności od jakości i ilości przekazywanych odpadów.

Złom kolorowy

Złom metali kolorowych przyjmowany jest według klasyfikacji na rodzaj metalu i poszczególne sorty. Ceny złomu kolorowego zmieniają się codziennie i są uzależnione od wskaźnika giełdy towarowej. Informacje o aktualnych cenach można uzyskać dzwoniąc do Biura obsługi klienta.

ICR Szczecin

Klasyfikacja metali kolorowych

MIEDŹ
MILBERA
KAWAŁEK
NIESORT / POBIAŁ
PIECYKI
CU CEWKI (MIKA)
SILNIKI ELEKTRYCZNE
MOSIĄDZ / BRĄZ
ŻÓŁTY
BIAŁY
MOSIĄDZ CHłODNICE
MOSIĄDZ
BRĄZ MAGNETYCZNY
ALUMINIUM
SEKTOR / LINKA
FELGI
PROFIL BIAŁY
PROFIL KOLOROWY
SPOŻYWKA
ODLEWY
PLASTYKA
ŻALUZJE
CHŁODNICE
PUSZKI
STAL CHROMONIKLOWA (NIERDZEWNA)
KWASÓWKA
NIERDZEWNE GARNKI
CYNK / OŁòW
CYNK
ZNAL
OŁÓW
AKUMULATORY
AKUMULATORY

Kliknij i sprawdź nasze aktualne ceny kabli

Cennik