Firma In Common Recycling w Szczecinie prowadzi działalność w zakresie obrotu złomem stalowym.  Prowadzimy skup metali kolorowych, kabli ołowianych, miedzianych i aluminiowych oraz w izolacji, puszek, akumulatorów, silników elektrycznych oraz innych surowców wtórnych na terenie całego województwa zachodniopomorskiego.

Oferujemy Państwu:

  • skup złomu stalowego i kolorowego,
  • skup kabli aluminiowych, ołowianych i miedzianych,
  • transport krajowy i mięzynarodowy złomu w kontenerach.

 

Kable aluminiowe, ołowiane i miedziane

Główną gałęzią działalności firmy ICR jest skup kabli w postaci przewodów aluminiowych, miedzianych, ołowianych i aluminiowo-stalowych. Ceny skupu mogą ulegać zmianie w zale żności od zawartości danego surowca w kablu. Skupowany towar podlega klasyfikacji przez pracownika naszego skupu. Dokonujemy również wyceny za pośrednictwem poczty e-mail podczas kontaktu z przedstawicielem handlowym firmy ICR.

Złom stalowy

ICR przyjmuje złom stalowy i żeliwny w nastęujących klasach:

  • BLACHA (stal grubości do 6mm),
  • WSAD (stal grubości powyżej 6mm, o wymiarach max: 0,5m x1,5m),
  • ŻELIWO.

Ceny złomu stalowego zmieniają się zazwyczaj w okresach miesięcznych, co daje możliwość elastyczności w zawieranych umowach co do ilości dostarczanych towarów. W przypadku większej ilości złomu stalowego firma recyklingowa ICR oferuje własny transport w swoich kontenerach. Ceny złomu nie wymiarowego są ustalane indywidualnie.

Zanieczyszczone łuski i ołów ze strzelnicy

Nową ofertą ICR jest skup zanieczyszczonych łusek i ołowiu ze strzelnicy do 20% zanieczyszczeń. Proponujemy własny transport, ważenie u klienta przenośną wagą oraz płatność gotówką do ustawowych 15000 zł. Ceny ustalane są indywidualnie, w zależności od jakości i ilości przekazywanych odpadów.

Złom kolorowy

Złom metali kolorowych przyjmowany jest według klasyfikacji na rodzaj metalu i poszczególne sorty. Ceny złomu kolorowego zmieniają się codziennie i są uzależnione od wskaźnika giełdy towarowej. Informacje o aktualnych cenach można uzyskać dzwoniąc do Biura obsługi klienta.

ICR Szczecin

Klasyfikacja metali kolorowych

MIEDŹ
MILBERA
KAWAŁEK
NIESORT / POBIAŁ
PIECYKI
CU CEWKI (MIKA)
SILNIKI ELEKTRYCZNE
MOSIĄDZ / BRĄZ
ŻòŁTY
BIAŁY
MOSIĄDZ CHŁODNICE
MOSIĄDZ/BRĄZ WI?Y
BRĄZ MAGNETYCZNY
ALUMINIUM
SEKTOR / LINKA
FELGI
PROFIL BIAŁY
PROFIL KOLOROWY
SPOŻYWKA
ODLEWY
PLASTYKA
ŻALUZJE
CHŁODNICE
PUSZKI
STAL CHROMONIKLOWA (NIERDZEWNA)
KWASÓWKA
NIERDZEWNE GARNKI
CYNK / OŁòW
CYNK
ZNAL
OŁòW
AKUMULATORY
AKUMULATORY

Kliknij i sprawdź nasze aktualne ceny kabli

Cennik