O firmie

Firma In Common Recycling ze Szczecina specjalizuje się w obrocie złomem stalowym i kolorowym od 2004 roku. Na przestrzeni 13 lat funkcjonowania naszej firmy powstały liczne strategie, utworzyły się relacje z kontrahentami oraz sformułowała ostateczna wizja prowadzonej działalności.

W chwili obecnej oferta obejmuje:

  • skup złomu stalowego i kolorowego,
  • skup kabli aluminiowych, ołowianych i miedzianych,
  • transport krajowy i mięzynarodowy złomu w kontenerach.

Atutem przedsiębiorstwa ICR jest uczciwe i rzetelne przyjmowanie towarów. Wyposażenie stanowią wagi elektroniczne. Metale kolorowe są ważone z dokładnością co do 0,1 kg i klasyfikowane w podgrupach, które umożliwiają ich korzystną sprzedaż. Większą ilość złomu stalowego można zważyć przy pomocy wagi najazdowej.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa ICR wypłaca gotówkę za dostarczony materiał do kwoty 15000 zł. Płatności powyżej dozwolonej kwoty są realizowane przelewem w terminie uzgodnionym z dostawcą.

Od początku naszej działalności wkładamy ogrom zaangażowania w tworzenie trwałych i korzystnych relacji z naszymi kontrahentami, co owocuje w wieloletnią pracę z odbiorcami naszych usług. Skup złomu ICR w Szczecinie od ponad 8 lat handluje złomem stalowym z niemiecką firmą Theo Steil GmbH. Poprzez rzetelność i terminowość w wywiązywaniu się z kontraktów firma buduje dobrą reputację, która już kilkakrotnie uzyskała "Certyfikat Firmy Godnej Zaufania".

ICR Szczecin

Kliknij i sprawdź nasze aktualne ceny kabli

Cennik