Firma In Common Recycling w Szczecinie prowadzi działalność w zakresie obrotu złomem stalowym i złomem kolorowym. Prowadzimy skup metali kolorowych, kabli ołowianych, miedzianych i aluminiowych oraz w izolacji, puszek, akumulatorów na terenie całego województwa zachodniopomorskiego.

Oferujemy Państwu:

  • skup złomu stalowego i kolorowego,
  • skup kabli aluminiowych, ołowianych i miedzianych,

 

Kable aluminiowe, ołowiane i miedziane

Główną gałęzią działalności firmy ICR jest skup kabli aluminiowych, miedzianych, ołowianych i aluminiowo-stalowych. Ze wszystkich rodzajów kabli odzyskać można do 98% zawartych w nich metali kolorowych w postaci granulatu. Poddane recyklingowi są źródłem miedzi, ołowiu lub aluminium.

Staramy się, by oferta cenowa na skup złomu kolorowego była jak najbardziej korzystna dla sprzedającego. Ceny metali kolorowych kształtują się na wysokim poziomie. Jednocześnie zapotrzebowanie na metale kolorowe w przemyśle wciąż nie maleje, a popyt gwarantuje korzystne warunki transakcji.

Oferujemy skup akumulatorów. Te elementy wyposażenia pojazdów są klasyfikowane jako niebezpieczne poprzez ich łatwopalność. Dlatego tak istotny jest ich recykling. Oddając odpady do uprawnionego do ich zbierania podmiotu, nie stwarzasz zagrożenia dla środowiska.

Złom stalowy

ICR przyjmuje złom stalowy i żeliwny w następujących klasach:

  • BLACHA (stal grubości do 6mm),
  • WSAD (stal grubości powyżej 6mm, o wymiarach max: 0,5m x1,5m),
  • ŻELIWO.

Ceny złomu stalowego zmieniają się zazwyczaj w okresach miesięcznych, co daje możliwość elastyczności w zawieranych umowach co do ilości dostarczanych towarów. Ceny złomu nie wymiarowego są ustalane indywidualnie.

Złom kolorowy

Złom metali kolorowych przyjmowany jest według klasyfikacji na rodzaj metalu i poszczególne sorty. Ceny złomu kolorowego zmieniają się codziennie i są uzależnione od wskaźnika giełdy towarowej. Ceny ustalane są indywidualnie, w zależności od jakości i ilości przekazywanych odpadów. Informacje o aktualnych cenach można uzyskać dzwoniąc do Biura obsługi klienta.

ICR Szczecin

Klasyfikacja metali kolorowych

MIEDŹ
MILBERA
KAWAŁEK
NIESORT / POBIAŁ
PIECYKI
CU CEWKI (MIKA)
SILNIKI ELEKTRYCZNE
MOSIĄDZ / BRĄZ
ŻÓŁTY
BIAŁY
MOSIĄDZ CHłODNICE
MOSIĄDZ
BRĄZ MAGNETYCZNY
ALUMINIUM
SEKTOR / LINKA
FELGI
PROFIL BIAŁY
PROFIL KOLOROWY
SPOŻYWKA
ODLEWY
PLASTYKA
ŻALUZJE
CHŁODNICE
PUSZKI
STAL CHROMONIKLOWA (NIERDZEWNA)
KWASÓWKA
NIERDZEWNE GARNKI
CYNK
CYNK
ZNAL
AKUMULATORY
AKUMULATORY

Kliknij i sprawdź nasze aktualne ceny kabli

Cennik