Oferta:
Recykling kabli
Skup kabli
Skup złomu
Pozostałe usługi

Firma In Common Recycling w Szczecinie prowadzi działalność w zakresie obrotu złomem. Prowadzimy skup złomu kolorowego i stalowego, kabli, puszek, akumulatorów i silników na terenie całego województwa zachodniopomorskiego.

Oferujemy Państwu:

  • skup złomu stalowego i kolorowego,
  • obrót surowcami wtórnymi,
  • recykling odpadów miedzianych, aluminiowych, stalowych i innych,
  • skup kabli w zachodniopomorskim.

Każdy przywożony przez Państwo materiał jest dokładnie ważony. Po dokonaniu transakcji trafia do segregacji i zostaje pogrupowany według rodzaju i jakości. Część trafiającego do nas materiału poddajemy recyklingowi.

 

Kable aluminiowe, ołowiane i miedziane

Główną gałęzią działalności firmy ICR jest skup kabli. Ze wszystkich ich rodzajów odzyskać można do 98% zawartych w nich metali kolorowych w postaci granulatu. Poddane recyklingowi kable są źródłem miedzi, ołowiu lub aluminium.

Staramy się, by oferta cenowa na skup metali kolorowych była jak najbardziej korzystna dla sprzedającego. Ceny kształtują się na wysokim poziomie. Jednocześnie zapotrzebowanie na metale kolorowe w przemyśle stale rośnie, a popyt gwarantuje korzystne warunki transakcji.

Skupujemy także zużyte akumulatory. Te elementy wyposażenia pojazdów są klasyfikowane jako niebezpieczne poprzez ich łatwopalność. Dlatego tak istotny jest ich recykling. Oddając odpady do uprawnionego do ich zbierania podmiotu, nie stwarzasz zagrożenia dla środowiska.

Obrót złomem

ICR przyjmuje złom żeliwny i stalowy w następujących klasach:

  • BLACHA (stal grubości do 6mm),
  • WSAD (stal grubości powyżej 6mm, o wymiarach max: 0,5m x1,5m),
  • ŻELIWO.

Ceny złomu tego rodzaju zmieniają się zazwyczaj w okresach miesięcznych, co daje możliwość elastyczności w zawieranych umowach. Przyjmujemy różne ilości odpadów, dlatego ceny złomu nie wymiarowego są ustalane indywidualnie.

Złom kolorowy

Złom kolorowy przyjmowany jest według podziału na rodzaj metalu i poszczególne sorty. Ceny złomu kolorowego zmieniają się codziennie i są uzależnione od wskaźnika giełdy towarowej. Ustalamy je indywidualnie, w zależności od jakości i ilości przekazywanych odpadów. Informacje o aktualnych cenach można uzyskać, dzwoniąc do Biura obsługi Klienta.

ICR Szczecin

Klasyfikacja metali kolorowych

MIEDŹ
MILBERA
KAWAŁEK
NIESORT / POBIAŁ
PIECYKI
CU CEWKI (MIKA)
SILNIKI ELEKTRYCZNE
MOSIĄDZ / BRĄZ
ŻÓŁTY
BIAŁY
MOSIĄDZ CHłODNICE
MOSIĄDZ
BRĄZ MAGNETYCZNY
ALUMINIUM
SEKTOR / LINKA
FELGI
PROFIL BIAŁY
PROFIL KOLOROWY
SPOŻYWKA
ODLEWY
PLASTYKA
ŻALUZJE
CHŁODNICE
PUSZKI
STAL CHROMONIKLOWA (NIERDZEWNA)
KWASÓWKA
NIERDZEWNE GARNKI
CYNK
CYNK
ZNAL
AKUMULATORY
AKUMULATORY

Kliknij i sprawdź nasze aktualne ceny kabli

Cennik