Skupujemy wiele przedmiotów i odpadów, z których możemy odzyskać przeróżne tworzywa poddawane recyklingowi. Jesteśmy firmą ukierunkowaną na ekologię, dlatego staramy się skupować surowce wtórne i przetwarzać je w taki sposób, aby zyskały drugie życie. Prowadzimy przede wszystkim skup:

  • silników elektrycznych,
  • akumulatorów,
  • ołowiu ze strzelnic.

Skupujemy akumulatory, które nie nadają się już do użytku. Najczęściej rozkładamy je na części pierwsze i staramy się odzyskać jak najwięcej cennych tworzyw i materiałów. Prowadzimy także skup ołowiu ze strzelnic, który jest pozostałością po nabojach stosowanych w różnych rodzajach broni palnej. Materiał ten może być szkodliwy dla człowieka, jednak odpowiednio przerobiony może posłużyć jeszcze przez wiele lat.

Dlaczego warto dawać odpadom drugie życie?

Skup surowców wtórnych jest jedną z najbardziej rozbudowanych gałęzi działalności naszej firmy. Odkupimy od Państwa materiały, które możemy przetworzyć i ponownie wykorzystać. Mamy coraz więcej pomysłów na recykling surowców wtórnych, a nasze doświadczenie w branży pozwala nam na zastosowanie najlepszych rozwiązań i technologii przetwórstwa.

 

Kliknij i sprawdź nasze aktualne ceny kabli

Cennik