Od wielu lat prowadzimy skup słomy stalowego i metali kolorowych. Dokładnie znamy zapotrzebowanie rynku na dany rodzaj materiału i znamy jego aktualne ceny. Przyjmujemy nie tylko czysty i posegregowany złom, ale także skupujemy akumulatory i silniki, które samodzielnie rozkładamy na części. Dzięki temu uzyskujemy wiele cennych materiałów, które mogą zostać ponownie przetworzone. Dzięki temu pozwalamy nie tylko zaoszczędzić czas i pieniądze, ale także chronić środowisko naturalne.

Obrót złomem

ICR przyjmuje złom żeliwny i stalowy w następujących klasach:

  • BLACHA (stal grubości do 6mm),
  • WSAD (stal grubości powyżej 6mm, o wymiarach max: 0,5m x1,5m),
  • ŻELIWO.

Ceny złomu tego rodzaju zmieniają się zazwyczaj w okresach miesięcznych, co daje możliwość elastyczności w zawieranych umowach. Przyjmujemy różne ilości odpadów, dlatego ceny złomu nie wymiarowego są ustalane indywidualnie.

Złom kolorowy

Złom kolorowy przyjmowany jest według podziału na rodzaj metalu i poszczególne sorty. Ceny złomu kolorowego zmieniają się codziennie i są uzależnione od wskaźnika giełdy towarowej. Ustalamy je indywidualnie, w zależności od jakości i ilości przekazywanych odpadów. Informacje o aktualnych cenach można uzyskać, dzwoniąc do Biura obsługi Klienta.

 

Kliknij i sprawdź nasze aktualne ceny kabli

Cennik